Ezokreatura Michal Brozman

Boj s ezoterickými vyšinutci je boj s lidskou stupiditou. Většinou ho nelze vyhrát, neboť proniknout k tělu samotného vyšinutce znamená prorazit skrz bariéru tvořenou těly jeho fanatických stoupenců a zhutnělou pavědeckou demagogií, ale pokoušet se o tento boj je nutné. Dnes bych po dlouhé době tolerance bludů kolem své nepatrné maličkosti rád poukázal na nebezpečnou manipulativní kreaturu jménem Michal Brozman.

Michal Brozman byl dlouhou dobou fotbalistou se vším všudy – včetně typicky fotbaloidně výkonného mozku. Pak ovšem “prozřel,” byl osvícen a stal se “životním koučem.” Pro ženy ještě zemdlelejší inteligence, než je ta jeho, pořádá nyní u sebe doma víkendové seance, během kterých dochází v pauzách během matlání plastelíny k léčbě pomocí krystalů, rostlin a barevného oblečení. Vyvolené dámy se dle nepotvrzených informací dočkají i kvalitního odháčkování tříselným výčnělkem mistra. Za seanci zaplatíte rovných 4690 káčé, které mistr jistě poctivě daní.

Pan Michal Brozman toho dovede opravdu hodně. Uzdravuje dotekem, prodává mazání na čakry a dlaní změní pH vašeho organismu (zřejmě aniž by pH dokázal definovat). A také je to spisovatel. Úspěšný spisovatel. Autor několika samizdatových “bestselerů.” Jejich rukopisy byly před vydáním narvány takovou sílou hrubek toho nejtěžšího kalibru, že to bylo zřejmě moc i na najatého korektora, takže v knihách lze narazit na gramatické skvosty typu “A pak jsem uvyděl, že mám zanešenou břišní čakru.” Učitelům češtiny z těchto produktů musí vstávat vlasy na hlavě hrůzou.

V současnosti pořádá léčitel, guru a spisovatel v jedné osobě přednáškové turné společně s neblaze proslulou názorově narušenou MUDr. Jarmilou Klímovou, známou to držitelkou stříbrného Bludného balvanu v kategorii družstev za rok 2016. Přednášky, které připomínají akce zlodějské společnosti OVB, jsou velmi velmi populární zejména u bydlenek a “mamynek” všeho typu. Na závěr každé z nich je možné zakoupit si libovolnou mistrovu knihu a nechat si ji podepsat! Podotýkám, že za cca stostránkovou knížku formátu A6 vyklopíte slovy dvě sta a padesát korun českých. No neberte to. Vztah Brozmana s MUDr. Klímovou vzbuzuje otázku: Jak je možné, že Jarmila Klímová spolupracuje s někým tak zcela objektivně hloupým? S prosťáčkem, který devalvuje její už tak mizernou ezoreputaci? Odpovědí se nabízí několik, já osobně se přikláním k té, podle níž ti dva spolu sexuálně žijí. Totiž pardon! Michal Brozman Jarmilu Klímovou tříselně vitalizuje a zbavuje životních traumat uložených v její genetické paměti.

Na Facebooku, který funguje jako základní komunikační nástroj, reaguje pan Brozman na veškerou kritiku svých metod okamžitým zablokováním kritizujícího, čímž v podstatě nedává prostor jakékoliv polemice. Na dotaz, proč se takto chová, odpověděl:

Ve skutečnosti má však samozřejmě pan Brozman času habaděj, v podstatě nedělá nic jiného, než že sedí u messengeru a čeká, až se mu ozve některá ze zoufalých žen se zanešenou čakrou nebo přebujelým egem, aby jí mohl pozvat na seanci. A vzápětí poslat fotku svého penisu a nabídnout sex.

Je zřejmé, že tento úchylný člověk, autor knihy “Jak se zbavit svého Ega,” se toho svého vlastního nezbavil. Naopak. Brozmanovo ego bují, na kritiku reaguje explozivně, je plné mindráků a špíny.

 

Update ke dni 10.11.2017

Poté, co vyšlo najevo, jak pan Michal Brozman nakládá se svými klientkami, MUDr. Jarmila Klímová s ním okamžitě ukončila veškerou spolupráci. Léčitel nyní podniká na vlastní pěst.

 

About Nezahrada

Jsem nezahradník. Nezahradničím. Je to poněkud mlhavě neurčitá činnost a nelze se o ní více rozepsat...
This entry was posted in Článek and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.