Images tagged "klice"

no images were found

0 Responses to Images tagged "klice"

 1. Simona says:

  Souhlasím s tím, že podnikání paní Bláhové je velmi pochybné. Nemohu si pomoci, ale dle mého osobního názoru, na mě paní Bláhová působí jako obyčejná podvodnice. Vždyť přístroj Salvia, který ona používá, je prokázaný podvod, o tom není sporu. A taky rozhodně není pravda, že příčina většiny nemocí je v parazitech, nikdy nic takového nebylo prokázáno.

 2. Honza says:

  Díky.
  Mám sice nějakou tu zdravotní potíž, ale po přečtení těch šíleností jsem se i já začal přímo děsit – je to psané poměrně věrohodně a vypadá to opravdu logicky a pravdivě – ještě, že jsem si dal tu práci a začal místo hledání, kde sehnat “přístroje a léčiva”, začal raději hledat do jaké míry může to může být reálné !

 3. Dagmar says:

  Zdravím, jsem zdravotník, takže termín vrozená borelioza mě skutečně nadzvedla. Tak jako předchozí autoři jsem nikde nenarazila na tento nesmyslný termín. Přenesená z nakažené matky na dítě ano, ale vrozená? Bože!!!! Totéž roup dětský….měla jsem jimi promořené děti ze školky, stačilo Pyrvinium a bylo po všem a když roup přeleze do jiného otvoru, tak je to taková bolest, že by to nikomu neuniklo. Hlavně už jeho rozmnožovací akt…potřebuje k tomu tlusté střevo, nikoliv krevní řečiště…tam by bídně zhynul sám od sebe. Nejhorší na tom je, že ze svého okolí znám několik pomatenců, kteří tomu bezvýhradně věří a investují do svého uzdravení nemalé prostředky. Blahoslaveni chudí duchem, neboli na lidské blbosti se dají trhnout nemalé peníze.

 4. Jakub says:

  V našich zeměpisných šířkách mají nějakého parazita v těle maximálně dvě procenta lidí. Paní Bláhová však tvrdí, že parazity máme všichni. Tedy logicky, dle mého názoru je paní Bláhová lhářka. A přístroj SALIVA, který tahle šarlatánka používá, je PODVOD.

 5. Ludmila says:

  Jsem naštěstí už bývalá pacientka paní Bláhové. Její přístroj Salvia mi údajně naměřil spoustu nemocí a já jí bezmezně důvěřovala. Ochotně jsem si od ní kupovala Jonášovy kapky, na internetu pak odčervovací prášky, každou návštěvu u ní jsem platila a o benzínu a promrhaného času do Brna ani nemluvě, zkrátka stálo mě to spoustu peněz a nebylo to vůbec k ničemu. Potíže trvaly stále. Tak jsme se rozloučily. Pomohl mi až léčitel u nás ve městě a nestálo mě to skoro nic. Tak toto je má zkušenost. Již nikdy více. Jen je mi líto lidí, kteří v ní mají důvěru a dopadnou jako já.

 6. Sukovec says:

  Zdravím.

  Jakkoliv si myslím to samé, úvaha má zásadní problém: žít v simulaci klidně můžem – defakto by stačilo simulovat mozek (to je potenciálně možné, ač to neumíme, výpočetní výkon by byl) a krmit ho vjemy, pro které vůbec není potřeba jít do detailů. Například pro simulování tohoto komentátora, kterého ani neznáte, není vůbec nutné simulovat atomy, buňky ba vůbec cokoliv fyzického. Moje postava v simulovaném světě může mít jen simulovaný psaný projev. Není potřeba simulovat téměř nic, krom bezprostředního okolí na člověkem vnímané úrovni.

  Popřípadě tu pak máme druhou možnost: pokud bychom žili v simulaci světa, proč předpokládat, že simulační systém je v trojrozměrném světě složeném z atomů, kde plyne čas? Třeba nás simulují někde, kde je simulace X (nechť X je počet částic vesmíru) částic pohodová matematika, nepříliš složitější, než v simulovaném světě násobení vektoru maticí.

  A vůbec, nejste jen vjem v mojí simulaci vy? 😉